Belly-star.pl
Belly-star.pl


Nasi partnerzy:BELLY-STAR - stroje, chusty, pasy do tańca brzucha - REGULAMIN

REGULAMIN ZAKUPÓW

Sklep internetowy, działający pod adresem www.belly-star.pl prowadzony jest przez Panią Magdalenę
Zielińską zam. ul. Drewnowskiego 22/9, 03-610 Warszawa.


I. ZAMÓWIENIE

Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.

Zamówienia przyjmowane są poprzez sklep internetowy umieszczony pod adresem www.belly-star.pl. 

Po złożeniu zamówienia w sklepie klient otrzyma e-mailem informację o jego przyjęciu przez sklep internetowy. Brak potwierdzenia e-mailem przyjęcia zamówienia oznacza nieprawidłową (niedokończoną) przez Klienta procedurę zamawiania i należy ją powtórzyc.

Przyjęcie do realizacji zamówienia rozpoczyna się po przyjęciu przez sklep zamówienia i wysłania e-mailem informacji o jego realizacji przez sklep internetowy:

a) w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze z siedziby firmy w Ząbkach k/Warszawy – towar dostępny "od ręki"

b) w przypadku zamówień płatnych przelewem przed wyslką - niezwłocznie (do 2 dni roboczych) po tym, jak na konto bankowe sklepu dotrze wpłata.

Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).

Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów i realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży.

Klient może wycofać złożone zamówienie  e-mailem pod adresem info@belly-star.pl

Klient nie może anulować zamówienia, które już zostało wysłane ze sklepu.

Zamówienie z płatnością przelewem bankowym jest ważne przez 1 tydzień od dnia złożenia zamówienia. Jeśli po tym terminie nie nastapi wpłata na konto za dane zamówienie, jest ono odrzucane.

Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.
 

II. DOSTAWA I PŁATNOŚCI

Zamówiony towar wysyłamy na adres podany w formularzu zamówienia lub jeśli klient chce go wysłać komuś w prezencie - pod adresem wpisanym w zamówieniu jako adres dostawy. Przesyłka towaru na inny adres niż adres zamawiającego realizowana jest tylko przy zamówieniu płatnym przelewem.

Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji (do 2 dni roboczych) + czas dostawy

Przesyłki na terenie Polski dostarczamy następującymi kanałami:

Dzięki umowie z firmą kurierską UPS Polska Sp. z o.o.ul. Prądzyńskiego 1/3 01-222 Warszawa mamy możliwość realizacji wszystkich przesyłek jako przesyłki kurierskie wg cennika przewoźnika. Proponujemy Państwu korzystać z tej możliwości, jest to najpewniejsza i najszybsza forma dostarczania zakupionych przez Was towarów.  

 

KOSZT PRZESYŁEK:

a) Przesyłka kurierska UPS Polska Sp. z o.o. (24h) - pobranie - 35 zł
b) Przesyłka kurierska UPS Polska Sp. z o.o. (24h) - przelew przed wysyłką - 30 zł

c) POCZTA POLSKA - przelew przed wysyłką (3-5 dni) - 10 zł

Wszystkie przesyłki o wartości powyżej 200 zł ZAWSZE DOSTARCZAMY

NA KOSZT sklepu internetowego www.belly-star.pl firmą kurierską UPS.

 

Koszty dostawy zostaną uwzględnione w zamówieniu jako odrębna pozycja. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez Klienta i określony w zamówieniu sposób, na wskazany w zamówieniu adres.

Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:

- „przy odbiorze własnym z sidziby” - gotówka

- „przelewem bankowym” na rachunek bankowy sklepu:

 

Magdalena Zielińska

85 1500 1070 1010 7014 7065 0000

 

Przesyłki zagraniczne są realizowane wyłącznie z płatnością na konto bankowe. Koszty dostawy uzgadniane są indywidualnie, w zależności od kraju dostawy, ciężaru przesyłki i rodzaju przesyłki.
POLECAMY FEDEX - posiadamy podpisaną umowę i atrakcyjne ceny.

Inne warianty tańszej przesyłki pocztowej uzgadniane mogą być z Klientem indywidualnie mailem lub telefonicznie.

W przypadku bardzo ciężkich przesyłek, wielokrotnie przewyższajacych wagowo standardową opłatę podana w tabeli opłat, sklep zastrzega sobie zmianę opłaty za przesyłkę według taryfikatora przewoźników oraz  poinformowanie i uzgodnienie z klientem zmiany opłaty przed wysłaniem zamówionego towaru.
 

III. ZWROTY I REKLAMACJE.

Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymanym dowodem zakupu. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze za zakupiony towar zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta lub przekazem pocztowym pod adresem wskazanym w zamówieniu.

Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien odesłać go przesyłką pocztową poleconą na adres sklepu BELLY-STAR ,
ul. Rybna 1A, 05-091 Ząbki k/Warszawy.

Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymanym dowodem zakupu. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze za zakupiony towar zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta lub przekazem pocztowym pod adresem wskazanym w zamówieniu.

Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od ich wpłynięcia.

Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu braku w magazynie), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.

Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

Życzymy tylko udanych zakupów!

 

 

 

Bollywood - orientalny sklep z akcesoriami do tańca brzucha - akcesoria, stroje, pasy, chusty do tańca brzucha.